Program
Hashøj Rideklub


Online link

DRF Stævnesystem - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


Klasseoversigt
1.LD2-B Ponyer - A
2.Procent klasse LC1-LC2-LC3 - Pony - A
3.Procent klasse LB1-LB2-LB3 - Pony - A
4.Procent klasse LA1-LA2 - Pony - A
5.LD2-B Heste - A
6.Procent klasse LC1-LC2-LC3 - Hest - A
7.Procent klasse LB1-LB2-LB3 - Hest - A
8.Procent klasse LA1-LA2 - Hest - A

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


1 LD2-B Ponyer - A


Start:Lørdag kl. 09:00
Bane: 1

Dressurdommere: C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

9

KAGEMAND - 3

Jasmin Faber

Rytterforeningen i Skælskør

2

11

HØJBJERGS SANTOS - 2

Chilli Ingerslev

Ringsted Rideklub

3

12

SMALAGERGÅRD´S PRINS - 3

Mie Dahlbo Jensen

Rytterforeningen i Skælskør

4

16

BAILEI - 3

Luna Snitgaard

Hashøj Rideklub

5

28

EMILIUS - 1

Helene Holme

Hashøj Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


2Procent klasse LC1-LC2-LC3 - Pony - A


Start:Lørdag kl. 09:50
Bane: 1

Dressurdommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

20

FAIRLY'S COMTESSE - 1

Malene Haagh Thorball

Rideklubben Vestervang

2

10

GRIBSVADS SIRIUS - 3

Amalie Vittrup Sørensen

Rytterforeningen i Skælskør

3

11

HØJBJERGS SANTOS - 2

Chilli Ingerslev

Ringsted Rideklub

4

43

MYSTIQ - 1

Fie Skødt

Stenlille Sportsrideklub

5

35

POETEN - 2

Nanna Jørgensen

Hashøj Rideklub

6

37

SNICKERS - 2

Laura Poulsen

Hashøj Rideklub

7

39

PEPSI - 1

Cecilie H. T. Jensen

Hashøj Rideklub

8

42

FAIRLY'S COMTESSE

Malene Haagh Thorball

Rideklubben Vestervang

9

44

MYSTIQ

Fie Skødt

Stenlille Sportsrideklub

10

36

POETEN - 2

Nanna Jørgensen

Hashøj Rideklub

11

38

SNICKERS - 2

Laura Poulsen

Hashøj Rideklub

12

40

PEPSI - 1

Cecilie H. T. Jensen

Hashøj Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


3Procent klasse LB1-LB2-LB3 - Pony - A


Start:Lørdag kl. 11:40
Bane: 1

Dressurdommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

56

LOTTE - 1

Simone Thorn

Ukendt Rideklub

2

55

FYRSTEN FIRE - 1

Line f Jensen

Ringsted Rideklub

3

5

GOLDEN MULAN - 2

Mathilde Springer

Ringsted Rideklub

4

8

BLÅBÆRHEGNET'S TRIFLI - 1

Emilie Bukh Madsen

Slagelse Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


4Procent klasse LA1-LA2 - Pony - A


Start:Lørdag kl. 12:25
Bane: 1

Dressurdommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

54

BACARDI - 1

Line Roediger Rasmussen

Tuse Næs Køre- Og Rideforening

2

31

BENTLEY - 1

Mille-Marie Vinther

Midtsjællands Rideklub

3

2

MOSEGÅRDENS DITLEV - 1

Matilde Liv Petersen

Møllebakkens Rideklub

4

15

BACARDI - 1

Line Roediger Rasmussen

Tuse Næs Køre- Og Rideforening

5

32

BENTLEY

Mille-Marie Vinther

Midtsjællands Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


5LD2-B Heste - A


Start:Lørdag kl. 13:15
Bane: 1

Dressurdommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

3

POPPELGAARDENS ETALON

Cathrine Petersen

Stenlille Sportsrideklub

2

7

CANDY BELL

Jeanette Rem Larsen

Rideklub Vestsjælland

3

23

CHARLIE WIND

Pernille gabriel thuun

Algestrup Sportsrideklub

4

25

LILLE BAMBI

 Sarah Damlund Nielsen

Hashøj Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


6Procent klasse LC1-LC2-LC3 - Hest - A


Start:Lørdag kl. 14:10
Bane: 1

Dressurdommere:C: Mette Arnecke

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

50

CHER PERFORMANCE

Ann-Sofie Ohmann

Hashøj Rideklub

2

3

POPPELGAARDENS ETALON

Cathrine Petersen

Stenlille Sportsrideklub

3

25

LILLE BAMBI

 Sarah Damlund Nielsen

Hashøj Rideklub

4

45

ELIO KROGVÆNGET

Caroline Bing Nielsen

Møllebakkens Rideklub

5

7

CANDY BELL

Jeanette Rem Larsen

Rideklub Vestsjælland

6

13

FAIRLY'S QUALITY GUY

Jonathan Ingerslev

Ringsted Rideklub

7

21

HOPPE

Ditte Brudlykke

Ringsted Rideklub

8

22

SHAH'S ETIANA

Kristina Eskildsen

Fuglebjerg Køre- Og Rideforening

9

46

ELIO KROGVÆNGET

Caroline Bing Nielsen

Møllebakkens Rideklub

10

33

SKIPPER

Eva Sonne

Hashøj Rideklub

11

51

CHER PERFORMANCE

Ann-Sofie Ohmann

Hashøj Rideklub

12

23

CHARLIE WIND

Pernille gabriel thuun

Algestrup Sportsrideklub

13

52

BASIL

Amanda Vedel

Hashøj Rideklub

14

24

INKA

 Sofie Engtorp

Hashøj Rideklub

15

26

LOKE

 Elisabeth Bohmann Knudsen

Slagelse Rideklub

16

27

HOPPE

Ditte Brudlykke

Ringsted Rideklub

17

34

SKIPPER

Eva Sonne

Hashøj Rideklub

18

49

SHAH'S ETIANA

Kristina Eskildsen

Fuglebjerg Køre- Og Rideforening

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


7Procent klasse LB1-LB2-LB3 - Hest - A


Start:Lørdag kl. 16:45
Bane: 1

Dressurdommere:C: Mette Arnecke

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

47

ULRIKA VAN DIEJK

Camilla Bing Nielsen

Møllebakkens Rideklub

2

4

VENDEBEKKENS SAMANTA

Junie Vinther Andersen

Ringsted Rideklub

3

13

FAIRLY'S QUALITY GUY

Jonathan Ingerslev

Ringsted Rideklub

4

19

HESTEBJERGAARDS NICE BOY

Jeanette Broby

Rideklub Vestsjælland

5

48

ULRIKA VAN DIEJK

Camilla Bing Nielsen

Møllebakkens Rideklub

6

14

LA COYE

Cecilie Amdi Nielsen

Nordvestsjællands Rideklub

7

18

KLØVERS RONJA

Michelle Holm Kristiansen

Slagelse Rideklub

8

26

LOKE

 Elisabeth Bohmann Knudsen

Slagelse Rideklub

9

29

HESTEBJERGAARDS NICE BOY

Jeanette Broby

Rideklub Vestsjælland

10

30

KLØVER'S RONJA

Michelle Holm Kristiansen

Slagelse Rideklub

Top | Retur

Program
Hashøj Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Hashøj Rideklub Dressur
26/10/2013 - 27/10/2013


8Procent klasse LA1-LA2 - Hest - A


Start:Lørdag kl. 18:15
Bane: 1

Dressurdommere:C: Mette Arnecke

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

1

1

PIERETTE

Lise Schultz

Hashøj Rideklub

2

6

BENETTON

Gitte Marie Hansen

Vipperød Rideklub

3

17

WELLDONE DALLAS

Katrine Kristensen

Nordvestsjællands Rideklub

4

41

PIERETTE

Lise Schultz

Hashøj Rideklub

Top | Retur